Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Dřevěná okna

Pro výběr daného výrobce, klikněte na jeho logo

 
 
 
 

Plánujete výměnu oken, nebo stavíte a hledáte kvalitní dřevěná okna? Požadujete perfektní povrchovou úpravu a očekáváte, že vám nová okna vydrží desítky let? Dáváte přednot českýn výrobcům? Přijeďte si vybrat k nám!

Když nové, tak od Němcové

Jsme spolehlivý dodavatel dřevěných oken se stovkami spokojených zákazníků a množstvím instalací.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a montáže po celé ČR. Naším cílem je dodat vám dřevěná okna v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat nová dřevěná okna právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Máme vlastní prodejnu a již od roku 1997 prodáváme okna od renomovaných výrobců.

Najdete u nás kvalitní česká dřevěná okna (tzv. eurookna) se zárukou 60 měsíců a s jistotou původu. Možnost výběru povrchové úpravu podle tzv. vzorníku barev RAL (rádi ukážeme a vysvětlíme) je samozřejmostí. Okna jsou vybavena špičkovým kováním MAKO a osazena izolačnmi trojskly, která jsou zárukou zlepšené tepelé pohody a (při správném větrání) i minimalizace rosení skel. Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si nová dřevěná okna
od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme dřevěná okna na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novými okny. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru