Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Dveřní kování

Pro výběr daného výrobce, klikněte na jeho logo

 
 
 
 

Jste na modernu, klasiku nebo jste víc na design? Hledáte spíše levné plastové případně hliníkové kování, nebo preferujete kvalitu mosazi či nerezu? Vyžadujete příjemný dotek a eleganci na pohled? Přijeďte k nám!

Když nové, tak od Němcové

Jsme spolehlivý dodavatel dveřního kování se stovkami spokojených zákazníků a tisíci instalacemi.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a montáže po celé ČR. Naším cílem je dodat vám dveřní kování v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat nové dveřní kování právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Máme vlastní prodejnu, a už více než 19 let prodáváme dveřní kování od renomovaných výrobců.

V našem sortimentu jsou dělená dveřní kování i společná pro klíč a pro kliku. Najdete u nás dveřní kování pro všechny typy zámkových vložek v nejrůznějších kombinacích materiálu, tvaru a barvy. Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si nové dveřní kování
od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme dveřní kování a systémy na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novýmdveřním kováním. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Najdete nás ve Vrchlabí, Dělnická 218. GPS souřadnce naší prodejny jsou: 50.6034392N, 15.6232139E.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru