Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Interiérové dveře

Pro výběr daného výrobce, klikněte na jeho logo

 
 

Stojíte před výběrem nových dveří a zkoušíte se zorientovat v jejich nabídce?

Když nové, tak od Němcové

Přijeďte k nám. Jsme spolehlivý dodavatel interiérových dveří se stovkami spokojených zákazníků a tisíci instalovanými dveřmi.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a montáže po celé ČR. Naším cílem je dodat vám dveře v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat nové interiérové dveře právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Máme vlastní prodejnu a již od roku 1997 prodáváme interiérové dveře od renomovaných výrobců.

Najdete u nás široký výběr materiálů od dveří foliovaných, s povrchem laminát CPL nebo laminát HPL po dveře dřevěné masivní i široký výběr dekorů a barev. Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si interiérové dveře od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme interiérové dveře na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novými dveřmi. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Najdete nás ve Vrchlabí, Dělnická 218. GPS souřadnce naší prodejny jsou: 50.6034392N, 15.6232139E.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru