Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Laminátové a vynilové podlahy

Pro výběr daného výrobce, klikněte na jeho logo

 
 
 
 

Laminátové a vinylové podlahy

Plánujete si udělat radost novou podlahou? Hledáte odolnou podlahu se snadnou údržbou a přitom cenově dostupnou? Chcete mít jistotu, že ji za pár let nezničíte? Specializujeme se na vinylové podlahy. Přijeďte se inspirovat a vybrat si k nám!

Když nové, tak od Němcové

Jsme spolehlivý dodavatel vinylových podlah s mnoho spokojenými zákazníky.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a pokládka po celé ČR. Naším cílem je dodat vám podlahu v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat novou laminátovou nebo vinylovou podlahu právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Vlastní prodejnu máme již od roku 1997.

Najdete u nás nabídku vinylové podlahy s vysokou odolností proti poškrábání, vtisku i chemikáliím a s kročejovým útlumem až 16 dB. Podlahy této vyšší třídy lze použít bez obav v obytných i komerčních prostorách. Na výběr jsou dekory s reálným vzhledem dřeva s možností pokládky lepením i formou plovoucí podlahy. Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si novou podlahu
od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme klasické i půdní schody na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novou podlahou. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Najdete nás ve Vrchlabí, Dělnická 218. GPS souřadnce naší prodejny jsou: 50.6034392N, 15.6232139E.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru