Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Posuvné systémy a skryté zárubně

Pro výběr daného výrobce, klikněte na jeho logo

 
 
 
 

Máte rádi pocit prostoru a originální a chytrá řešení, která vás neomezují? Nemáte v některých místnostech možnost umístit klasické otvíravé dveře? Zalíbily se vám posuvné dveře a rádi se odlišujete? Přijeďte k nám!

Když nové, tak od Němcové

Jsme spolehlivý dodavatel dveří se stovkami spokojených zákazníků a množstvím instalovaných dveří.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a montáže po celé ČR. Naším cílem je dodat vám posuvné dveře v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat nové posuvné dveře právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Máme vlastní prodejnu a již od roku 1997 prodáváme shrnovací dveře od renomovaných výrobců.

V naší nabídce jsou posuvné dveře na stěnu i do pouzdra, ve kterém otevřené dveře nebudou vidět a neruší tak vzhled interiéru. Najdete u nás široký výběr materiálů od dveří foliovaných, s povrchem laminát CPL nebo laminát HPL i široký výběr dekorů a barev. Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si nové posuvné dveře
od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme posuvné dveře a systémy na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novými dveřmi. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Najdete nás ve Vrchlabí, Dělnická 218. GPS souřadnce naší prodejny jsou: 50.6034392N, 15.6232139E.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru