Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Schody a schodiště

Pro výběr daného výrobce, klikněte na jeho logo

 
 
 
 

Renovujete schody, nebo se nově zařizujete a hledáte schody, které doplní styl vašeho domova? Hledáte točité schody, lomené, s podestou, nebo bez? Táhne vás to víc ke kovu, nebo ke dřevu, nebo zvažujete kombinaci těchto materiálů? A co zábradlí ke schodišti - kovové, dřevěné,  lankové? Přijeďte se inspirovat k nám!

Když nové, tak od Němcové

Jsme spolehlivý dodavatel dveřního kování se stovkami spokojených zákazníků a množstvím instalací.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a montáže po celé ČR. Naším cílem je dodat vám schody a schodiště v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat nové schody právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Máme vlastní prodejnu a již od roku 1997 prodáváme schody od renomovaných výrobců.

U nás si poskládáte jednotlivé komponenty schodů tak, aby jako celek vhodně podpořili styl vašeho bydlení v jakékoliv části vašeho domova. Nejen klasické schody a schodiště jsou v našem sortimentu. Máme pro vás i velice praktické ale zároveň i designově provedené půdní schody jak na strop, tak na stěnu. Vybírat můžete nejen materiál, ale i ze široké nabídky dekorů a barev Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si nové schody a schodiště
od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme klasické i půdní schody na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novými schody. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Najdete nás ve Vrchlabí, Dělnická 218. GPS souřadnce naší prodejny jsou: 50.6034392N, 15.6232139E.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru