Scrollujte dolů
Skrýt navigaci
 

Shrnovací dveře

 
 
 
 

Nemáte ve svém bytě nebo domě  prostor pro klasické otvíravé dveře? Nebo prostě máte rádi shrnovací dveře pro jejich nízkou hmotnost a odlišnost. Vybíráte dveře a preferujete shrnovací? Přijeďte k nám!

Když nové, tak od Němcové

Jsme spolehlivý dodavatel dveří se stovkami spokojených zákazníků a množstvím instalovaných dveří.

Nejsme jen prodejci. Realizujeme zakázky komplexně a to včetně zaměření, návrhu, dopravy a montáže po celé ČR. Naším cílem je dodat vám shrnovací dveře v maximální možné kvalitě a v domluveném termínu.

 

Proč si přijet vybrat nové shrnovací dveře právě k nám?

Ať už jste z Vrchlabí, Jičína, Paky, Semil, Jilemnice, Dvora Králové, Hostinného, Trutnova, Svobody nad Úpou, Jánských Lázní, Špindlerova Mlýna, či jejich okolí, přijeďte k nám do Vrchlabí. Ochotně se vám budeme věnovat.

Držíme cenu i slovo. Pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že to platí. Zákazníci jsou s námi spokojeni a vrací se k nám.

Máme vlastní prodejnu a již od roku 1997 prodáváme shrnovací dveře od renomovaných výrobců.

Plastové i koženkové, s prosklením i bez, různé dekory a barvy, díky kterým přizpůsobíte dveře svému interiéru. Zákazníci na shrnovacích dveřích oceňují nejvíce úsporu prostoru a rychlou montáž (lze i svépomocí). Jsme si jisti, že náš sortiment zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

 
 
 
 

Pořiďte si nové shrnovací dveře
od Dveře Němcová!

S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně vám poradíme s výběrem a doporučíme shrnovací dveře na míru vašim představám.

Přijeďte se inspirovat k nám do Vrchlabí a udělat si radost novými dveřmi. Těší se na vás milý a profesionální personál.

Najdete nás ve Vrchlabí, Dělnická 218. GPS souřadnce naší prodejny jsou: 50.6034392N, 15.6232139E.

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru